Rolls Royce Wraith Black Badge

Rolls Royce Wraith Black Badge

Rolls Royce stelesňuje luxus a zručnosť, ale tento Wraith Black Badge splní náročnému klientovi skutočne aj tie najnáročnejšie požiadavky. Klasická dlhá kapota a širší postoj naznačujú svoju moc, silu a pôvab luxusnej jachty na ceste. Počas vašej plavby na cestách Vám chvíle spríjemňujú masážne kreslá, v ktorých sa cítite ako v bavlnke. Avšak šelma pod nohami je pripravená predviesť nezabudnuteľný zážitok z jazdy. Vozidlo s objemom 6,6 litra má výkon 624 konských síl a obrovský krútiaci moment 870 Nm, ktorý umožňuje, aby sa toto nádherné kupé vydalo do noci, keď krútiaci moment narastá do nekontrolovateľných výšok energie.

Black Badge presahuje klasický wraith, s pridanou citlivosťou a dychtivosťou k spôsobu jazdy. Mierne tuhšie zavesenie, nastavenie riadenia a rýchle radenie prevodov vďaka novej vylepšenej 8-stupňovej prevodovke, ktorá vtiahne dôveru a povzbudzuje u vodičov “tmavšiu” osobnosť.

Pre Black Badge je všetko nové a špecifické, ako aj  umelecké a mimoriadne inovatívne 21″ kolesá, ktorých vonkajší okraj je vyrobený z uhlíkových vlákien spojených s kompozitnými lúčmi z aerodynamických zliatin, čo má za následok obrovskú silu, nízku hmotnosť a vizuálnu nenápadnosť. Tu detaily nekončia. Kabínu osvetľuje usporiadanie hviezdnej oblohy nad Goodwoodom, ktoré Rolls Royce inštaluje do áut od prvého dňa spustenia továrne. Ručne prešité kožené sedadlá dotvárajú luxusnú kajutu spomínanej jachty. Želania zákazníkov môžu byť tak nekonečné.. A toto ponúka zrejme iba Rolls Royce.

Vozidlo je “a tour de force in technology”, pretože so satelitnou pomocnou prevodovkou, ktorá číta cestu vopred sa inak ani nazvať nedá. Toto športové majstrovské dielo ponúka nepoznanú milosť, štýl a pôvab, ktoré sa môžu pokúsiť pokoriť iba tí najodvážnejší.

Zdroj: https://www.rolls-roycemotorcars.com/en-GB/wraith-black-badge.html

Share:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *