Prečo nosiť neviditeľné ponožky?

Prečo nosiť neviditeľné ponožky?

 

Niet pochýb, že teplota v letných mesiacoch stúpa, slnko je na oblohe dlhšie a my odstraňujeme vrstvy oblečenia. Mikiny meníme za tričká a nohavice sa taktiež menia na šortky, ale aké nosíme ponožky? Odstránenie ponožiek z nášho oblečenia nám môže poskytnúť oveľa väčšie vetranie. Problémom je fakt, že nikto nechce riešiť následky chodenia bez ponožiek – teda potu a zápachu. Bez ponožiek nie! Riešením sú ponožky, ktoré sú nízke a z pohľadu okoloidúceho neviditeľné.

S topánkami

Aj keď existujú názory, ktoré tvrdia, že odhalenie členku nie je formálne, no pokiaľ nie ste na pohovore, nie je veľa dôvodov na to, aby si to ľudia mysleli. Oblečenie a neviditeľné ponožky výborne dotvárajú letný outfit – myslím tým zúžené nohavice, ktoré končia priamo na členku. Ak idete na viac ležérny vzhľad, ukážte viac členok tým, že si vyhrniete chinos alebo džínsy.

 

S boat shoes

Práve v lete sú veľmi trendy boat shoes. Akákoľvek iná ponožka by v nich nesedela správne a chodiť bez ponožky je nepríjemné. Chinos, džínsy a zúžené šortky (tesne nad kolenom) sú najlepší priateľ tejto topánky. Kombinácia boat shoes a neviditeľnej ponožky umožní skvelý look na pláž alebo stretnutie s priateľmi počas dňa.

 

S teniskami

Tenisky sú v mojom prípade príležitostné, ale nie je dôvod ignorovať štýl. Rovnako ako v prípade topánok boat, aj tu krátke šortky vyzerajú skvele, takže ušetríte miesto pri balení na dovolenku. Majte na pamäti, že nemyslím bežecké tenisky. Premýšľajme viac v duchu elegána.

 

S mokasínami

Skôr než sa neviditeľné ponožky začali nosiť s vyššie uvedenými  topánkami, nosili sa výhradne  s mokasínami. Mokasíny sú dokonalou rovnováhou medzi business a casual. Tým pádom neviditeľné ponožky a mokasíny môžete nosiť so všetkým, od nohavíc šité na mieru, až po džínsy v závislosti od príležitosti samozrejme.

Tieto ponožky sú odpoveďou na letný štýl a teplo. Sú rovnako štýlové a funkčné, takže šup do nosenia kamaráti, vychutnajte si  leto a ukážte svoje členky. 😀 😛

Share:

2 Comments

  1. Martin
    16. júla 2017 / 7:33

    Dobry den Michal, viete mi odporucit konkretny e-shop/ obchod s vkusnymi neviditelnymi ponozkami (najlepsie bambusovymi)? Dakujem, Martin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *