Karim Rashid v spolupráci s Lamborghini by Riva 1920

Karim Rashid v spolupráci s Lamborghini by Riva 1920

New York-ský dizajnér Karim Rashid je jedným z najplodnejších návrhárov svojej generácie.Viac ako 3000 návrhov vo výrobe, viac ako 300 ocenení a práca vo viac ako 35 krajinách robia z Karima legendu dizajnu. Svoj  talent využil vo viacerých oblastiach: pri nábytku, architektúre, osvetlení, pri jedálenských súpravách, atď. … Tentokrát vytvoril kolekciu v spolupráci s Lamborghini by Riva 1920 . Kolekcia s názvom Autentické bývanie obsahuje päť kusov nábytku vytvorených z vysoko kvalitných materiálov, ako je masívny orech a čierna koža. Karim navrhol zbierku tým, že intenzívne čerpal z dizajnovej estetiky a filozofie modelov Riva 1920 a Lamborghini: zaoblené krivky, ostré línie, najnovšie technológie a pozornosť na tie najmenšie detaily, ktoré sú často neočakávané a tvoria dizajn.

Kancelársky stôl KLIP má kožený kryt, ktorý mu dáva odvážny grafický vzhľad. Tento stôl z masívneho dreva má tri zásuvky, ktoré sú prístupné pomocou bočnej drážky namiesto tradičnej rukoväte.


Knižnica FINESSE obsahuje zaoblené okraje pokryté kožou so šiestimi rovnomerne rozmiestnenými policami.

Stolička KLUTCH je pokrytá koženým obalom do zaobleného tvaru stoličky. Exkluzívne vyšívané šitie dáva stoličke jemnú štruktúru.

Sedaška DYNAMIK má vstavané police po oboch koncoch, ktoré tvoria jedinečný dizajn.

Jedálenský stôl SPEED je vyrobený z masívneho dreva a má iba jedinečnú asymetrickú stolovú nohu, ktorá vyniká krásnou štruktúrou.

 

 

 

Share:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *